Author: f***a
Date:
Review: I can't imagine that I received this at a low price for the most useful products. It is very comfortable and easy to use. Love it♥️
Color: White
Size: one-size
Price: 52kr
Original Price: 69kr
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | White |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Length | 17 cm |
| Width | 3 cm |
| Height | 3 cm |
| SKU | sb25100491759935856 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: The latest in tech: check! Find all your current tech obsessions, from Bluetooth earphones to speakers, fans, buzzworthy beauty gadgets & beyond!
Quality: 644154 people said the quality is very good!
Author: f***a
Date:
Review: I can't imagine that I received this at a low price for the most useful products. It is very comfortable and easy to use. Love it♥️
Color: White
Size: one-size
Author: a***k
Date:
Review: great face cleaning tool
Color: White
Size: one-size
Author: n***a
Date:
Review: Loveeeeeeeeeeeeeeeeee
Color: White
Size: one-size
Author: W***O
Date:
Review: I don't use it yet look like the photo
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.